Zapraszam do pobierania i korzystania z kolejnej bajki dla dzieci. Tym razem książeczka ma celu pomóc przygotować dziecko na powrót do przedszkola, w którym obowiązują nowe zasady.

W związku z zaleceniami sanitarnymi u przedszkolaków może pojawić się dużo pytań o obecną sytuację:

-Dlaczego nie mogę wziąć swojej zabawki?

-Czy mogę przytulić się do swojej Pani?

-Jak bawić się z innymi dziećmi?

Ta bajka powstała po to, żeby pomóc rodzicowi w rozmowie z dzieckiem nt. nowych zasad w przedszkolu, oswoić z przedszkolakiem trudne emocje i lepiej przygotować je na nową sytuację.

Mam nadzieję, że publikacja będzie pomocna i ułatwi Twojemu przedszkolakowi odnalezienie się w nowej rzeczywistości

Bajkę posyłam w świat. Jeśli nie jesteś rodzicem, a chciałbyś ją komuś wysłać lub udostępnić – możesz to oczywiście zrobić. Proszę Cię tylko, żebyś zachował ją w pierwotnej formie.

Inne bajki znajdziesz w sekcji do pobrania.

Miłej lektury!

*Piszę ten blog od niedawna. Jeśli chcesz dostawać informacje, o moich kolejnych bajkach niespodziankach lub czytać nowe artykuły o emocjach przedszkolaka możesz polubić stronę bloga i śledzić mnie na facebooku. Będzie mi bardzo miło 🙂

*A jeśli bajka Ci się podobała będzie mi bardzo miło jak podzielisz się swoimi wrażeniami i zostawisz komentarz poniżej lub na facebookowej stronie.