Emocje przedszkolaka

psycholog dziecięcy Joanna Kochańska

O mnie

Dzień dobry!

Bardzo miło mi, że tu zaglądasz, żeby mnie poznać.
Nazywam się Joanna Kochańska i jestem psychologiem dziecięcym. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia Stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Na co dzień towarzyszę w rozwoju małego dziecka.
Pracuję w dwóch warszawskich przedszkolach z dziećmi wieku 3-6, wspieram nauczycieli przedszkolnych oraz udzielam konsultacji dla rodziców. W swojej pracy czerpię z różnych nurtów.

Uważam, że nie ma jednego “dobrego” sposobu na rodzicielstwo. Za każdym razem, kiedy przyjmuje nowego rodzica w gabinecie poznaję inną historię, inny sposób na “bycie razem”.
Dlatego w pracy konsultacyjnej podchodzę indywidualnie do każdej historii, słucham i zadaję dużo pytań zanim udzielę porad i wskazówek.

W pracy obowiązuje mnie poszanowanie tajemnicy zawodowej.
Stale doskonalę się przez udział w kursach w zakresie pracy z małym dzieckiem oraz szkoleniach warsztatowych z zakresu wspierania rodzica małego dziecka. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Wczesnej Interwencji i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Skąd pomysł na bloga?  
Lubię zaglądać z dziećmi do świata ich emocji. 
Chcę dzielić się swoją wiedzą i wspierać rodziców. 
Pisanie sprawia mi dużo radości.

Zapraszam do czytelni i do kontaktu.

Jeśli szukasz artykułów o tym, jak wspierać swojego przedszkolaka to zapraszam do lektury. Wszystkie sekcje znajdziesz w menu powyżej.

*Na blogu nie udzielam porad w formie pisemnej ani mailowej.